Przejdź do treści

Terapia on-line

Bywa, że nie mamy możliwości spotkać się osobiście w gabinecie. Może w Twojej okolicy nie ma terapeutki/terapeuty specjalizujących się w Twojej tematyce. Zdarza się też, że lęk przed tę sytuacją społeczną jest zbyt duży, a o wiele bezpieczniej czujemy się przed komputerem, z kubkiem gorącej herbaty w ręku. W takiej sytuacji terapia on-line może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Terapię on-line prowadzę za pośrednictwem aplikacji Skype. Pamiętaj aby przed spotkaniem sprawdzić ustawienia kamery oraz mikrofonu. Zadbaj też o swoją prywatność i przygotuj sobie wcześniej bezpieczne, komfortowe miejsce, gdzie będziesz mógł się skoncentrować na sesji i gdzie nie będziesz się obawiał, że usłyszą Cię osoby postronne.

Sesja on-line trwa 50 minut. Aby znaleźć dogodny dla Ciebie termin skontaktuj się ze mną przez telefon lub poprzez mail. Po opłaceniu terapii on-line na 24 godziny przez zaplanowaną wizytą, otrzymasz ode mnie link do spotkania.

Do zobaczenia przed ekranem komputera!

Cennik

Sesja indywidualna

50 minut

180

Sesja dla pary

50 minut

230

Szkolenia/ warsztaty

ceny ustalane są indywidualnie

proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy

Formy płatności

Numer konta
Bank PEKAO SA 56 1240 3800 1111 0010 4533 5788

Psycholog Seksuolog

O mnie

Nazywam się Agata Szymańska, jestem psycholożką, seksuolożką i edukatorką seksualną z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym.

Agata_Szymanska