Przejdź do treści

O mnie

 Nazywam się Agata Szymańska, jestem psycholożką, psychoterapeutką (w trakcie szkolenia), seksuolożką i edukatorką seksualną z ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA.

W zakresie psychoterapii kształcę się w Szkole Psychoterapii INTRA w Warszawie, w podejściu integracyjnym (humanistyczno-doświadczeniowym).

W 2010 roku ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a w 2012 roku studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Wiedzę z zakresu seksuologii zdobywałam m.in. na kursach dokształcających w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie i kursach seksuologicznych na Uniwersytecie Gdańskim.

Ukończyłam szkolenie z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (SFBT) w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi.

W mojej pracy kluczowe jest podejście afirmatywne, u którego podstaw leży uznanie wyjątkowego doświadczenia każdej z osób, z którą pracuję, a także szacunek dla ludzkiej różnorodności (m.in. seksualnej i płciowej).

Bliskie jest mi stanowisko, które każdego klienta uważa za eksperta od własnego życia, a my – terapeuci tylko towarzyszymy mu na pewnym jego etapie.

Zgodnie z zasadami psychoterapii, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Przestrzegam Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach.

Wykształcenie

Doświadczenie

Mój Gabinet

Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk

Skontaktuj się ze mną